Videoprodukce

Glatt Pharma - 20 let

KlientGlatt - Pharma, s.r.o.
Rok2015

Propagační video zadané při příležitosti 20letého výročí firmy a sloužící jako korporátní spot na veletrhy, je složeno ze dvou částí – grafické a filmové. Grafická představuje ideje firmy a významné body její historie pomocí grafiky, která evokuje dojem snímání technického výkresu v makrodetailu. Druhá část dokumentuje výrobu od a do z. Používá letecké snímky, nadhledy a slow motion. Rozhodně stojí za zhlédnutí.

Olga Šípková

KlientNutrend
Rok2015

Zpověď Olgy Šípkové o aerobiku, o sportu a zdraví. Video postavené tak, že láká jít cvičit a udělat něco dobrého pro sebe.

Horský pramen

KlientNutrend
Rok2013

Nutrend se rozhodl k propagaci svého méně známého produktu, který nesouvisí s vrcholovým sportem. Video se skládá z leteckých záběrů a time lapse záběrů přírody z okolí zdroje pramenité vody. Navozuje tak atmosféru klidu, čistoty a soulad s přírodou.

EVLS 2014

KlientNutrend
Rok2015

Elita profesionálního bodybuildingu společně s ženskou kategorií bikini se v třetí největší soutěži tohoto druhu představili v Praze už po třetí. Společnost Nutrend se stala jedním ze sponzorů a zadavatelem propagačního videa sestříhaného ze záznamu z akce, kde nechybí ani záběry ze zákulisí, doplněné tematicky sladěnou hudbou. Je na co se dívat dámy i pánové.

KidsAdviser

Kidsadviser.cz je webový portál, který pomáhá rodičům vyhledat toho nejlepšího profesionála pro jejich dítě, ať už jde o kroužek, lékaře, nebo školu. Na podporu tohoto portálu vzniklo hrané video s dětskými herci, kterému rozhodně nechybí humor. Podívejte se, jak se dětem hraní povedlo.

Národní hřebčín Kladruby

KlientNárodní hřebčín kladruby
Rok2015

Propagační video Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Prezentuje prostředí hřebčína, koní a činností, které jejich život provázejí dlouhá léta. Záběry podbarvené tematickou hudbou navozují klidnou atmosféru. Elegance a krása koní mluví sama za sebe.

Příběh Jiřího Ježka

I hendikepovaný člověk může být vrcholovým sportovcem. To ví i zadavatel tohoto videa, Nutrend. Odkaz na zadavatele nenese jen úvodní a závěrečné logo, přesto je dokumentárně pojatý portrét Jiřího Ježka o něm a cyklistice. Styl videa odpovídá sportu, kterému se věnuje. Cyklistika v sobě nese rychlost a plynulost, stejně jako video.

Arpalit

KlientAVEFLOR, a. s.
Rok2015

Krátký reklamní spot na přípravek proti parazitům na zvířata. Hrané video se psem jako hlavním hrdinou je doplněno grafikou v postprodukci. V krátkém čase jsou sděleny všechny potřebné informace.

Maria Pomerantseva

KlientNutrend
Rok2015

Toto video je profilovým spotem jedné z tváří Nutrend teamu, která se úspěšně zabývá sportovní disciplínou bikini fitness. Zároveň video slouží k propagaci jejího oblíbeného produktu od Nutrendu. Zpracování videa do finální vizuální podoby si vyžádalo vyšší formu postprodukce pomocí color gradingu. Zvýrazňuje estetiku vypracované postavy a ženské atraktivity. K tomu mu dopomáhá i použitá profesionální technika.

Výhrostroj

KlientVýhrostroj
Rok2015

Aupark

KlientAupark
Rok2015

V Hradci Králové je v plném proudu stavba nového obchodního centra Aupark. Pro zástupce médií bylo uspořádáno představení projektu, ze kterého byl vytvořen nekomentovaný sestřih.

Cross Challenge Pardubice 2015

Záznam ze zahajovacího závodu crossfitové sezóny byl sestříhán a doplněn hudbou. Záběry jsou vhodně vybrány tak, že je vidět podstata závodu – sport je dřina, ale přináší uspokojení.

D.A.S.

KlientDAS
Rok2015

Reklamní spot s využitím herců, natočený dle náročných požadavků klienta profesionální filmovou technikou RED. S požadavky souvisela i časově náročná posprodukce. Výsledkem je video, které na skutečné záběry komponuje dojem částečně vyhořelého domu. Postupné odkrývání viděné skutečnosti zase přináší humornou složku.

Martin Mester

KlientNutrend
Rok2015

Martin Mesner je další z tváří Nutrendu reprezentující kategorii Men's physique. Stejně jako video Maria Pomerantseva je natočen profesionální kamerovou technikou. Zvýrazňuje estetiku vypracované postavy – podstatu disciplíny, ve které soutěží. Prolínání s grafickými prvky a vhodně vybranou hudbou přináší dynamiku, kterou zvyšuje atraktivitu videa.

Czech Beast

KlientCzech Beast
Rok2014

Záznam z Crossfitového závodu. Pohledy z mnoha úhlů, zpovědi závodníků a vizuální zpracování v postprodukci dává dohromady video, které láká jít a zkusit to taky

Fighting Zone

KlientNutrend
Rok2014

Zadavatelem tohoto spotu byl hlavní sponzor této soutěže. Atmosféra samotné soutěže, kde nechyběla rivalita mezi českými a polskými soutěžícími, dala vzniknout energií nabitému a emotivnímu videu. Záběry ze samotných zápasů jsou proloženy reakcemi diváků a záběry ze zákulisí.

Oriflame - Hodinka Krásy 1/6

Toto video pochází ze série natočené pro společnost Oriflame určených k propagaci jejich výrobků. Její součástí jsou nejen produktová videa, ale i instruktážní videa se zaměřením na kosmetiku. Používají tak přidanou hodnotu: budování autority v oblasti kosmetiky.

Olga Šípková - ve formě a krásná

KlientNutrend
Rok2014

Instruktážní videa, kterými provází tvář Nutrendu Olga Šípková, v krátkosti seznámí se základními postupy, jak zůstat ve formě a krásná. Video má pět dílů od zahřátí po závěrečné protažení.

Nutrend at FIBO Power 2014

KlientNutrend
Rok2014

Nutrend se zúčastnil německého fitness veletrhu FIBO Power. Přivezl s sebou nejen nové produkty, ale i svůj Nutrend Team. Sestřih zachycuje momenty z veletrhu. Podívejte se jak si to všichni dokázali užít.

Kojenecká voda - Ilona Csáková

KlientNutrend
Rok2013

Ilona Csáková je tváří horského pramene. Vodu představuje známá osobnost. Spojení s jejím postavením matky a přítomnost dítěte ladí k představovanému produktu.

Kingspan

KlientKingspan
Rok2013

WBS Pardubice

KlientWBS Pardubice
Rok2013