On-line marketing

Nabízíme:

Reklama na internetu není jen módní výstřelek. Naopak, je to nástroj, který je efektivní, pružný a stále se dynamicky vyvíjí. Díky internetové reklamě máte vždy přehled o svých financích, reklamu můžete změnit, pokud se nejeví jako úspěšná a ohlasy máte okamžitě. To jsou hlavní výhody, které Vám reklama v televizi, rádiu, tisku nebo na billboardech nenabídne.

Víme, že marketing je náročná disciplína, a online marketing se svým neustálým vývojem ještě náročnější. Nabízíme Vám proto pomocnou ruku. Svěřte se do naší péče a my se postaráme o to, aby peníze investované do online světa nepřišly vniveč. Zároveň Vám také poradíme, jak se prezentovat na internetu, aniž byste utratili jedinou korunu.

Sociální sítě

Není to jen o základní uživatelské správě sociálních sítí, byť vlastní stránku na facebooku by měla mít každá firma. Někdo ze stránky musí získávat relevantní data, sledovat reakce fanoušků, odpovídat na jejich dotazy. Vedle toho jsou tady v zahraničí oblíbené, u nás zatím (firmami) méně využívané sociální sítě Instagram, Twitter, Tumblr, LinkedIn, Google+, Pintrest. Je Vaše společnost aktivní i za hranicemi? Neměli byste tyto sítě podcenit. Můžete se zde prezentovat zdarma a získat okamžitý feedback od ostatních uživatelů. Především na facebooku je velmi účinná také placená reklama - pokud je správně vytvořená a nastavená. I o to se rádi postaráme.

Existují také různé formy placené reklamy, které přivádějí nové návštěvníky na Vaše webové stránky přímo z vyhledávačů. Prostřednictvím analytických systémů můžeme následně zjistit, kdo je Váš typický zákazník, co ho nejvíce zajímá, ve kterou chvíli ho ztrácíte - tedy ze stránek odchází - a proč. Nesmíme ale zapomínat na SEO optimalizaci, která může vygenerovat lepší pozice ve vyhledávačích zadarmo - je to ale dlouhá a klikatá cesta.

Buďte vidět

Velmi účinné jsou také různé bannerové kampaně na internetu. Jejich možnosti jsou nepřeberné, ať už vybereme jednu stránku, kde se banner bude objevovat, nebo budeme internetové zájemce o Váš produkt lehce pronásledovat. Ano, i to je možné - můžete odhalit a zasáhnout svého potenciálního zákazníka podle jeho chování na internetu.

Co se týče možností online reklamy, je jich téměř nekonečné množství. Na internetu je možné vše. Je ale zapotřebí pružně reagovat, přizpůsobovat se, hledat nové možnosti a objevovat zajímavá řešení. Tým Insomnia production Vám se vším velmi rád poradí, případně se o Vaši internetovou prezentaci můžeme starat i trvale a komplexně.